<iframe width="650" height="34" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" bordercolor="#000000" name="TextBanner.czAdvertisement" src="http://textbanner.cz/reklama.php?id_s=2589&banner_rozmer=650x34"> </iframe>

O Kočičkách

25. února 2010 v 20:45 | Jááá:-D
 • Porovnání věku kočky a člověka

  Středa, 24. únor, 2010
  Porovnání věku kočky a člověka
  Zajímá vás, jak stará je vaše kočka v přepočtu na lidský věk? Obecně platí, že první kočičí rok vydá za 18 lidských let, protože kočka během prvního roku života celkově dospěje. Za každý následující rok připočítejte v průměru 5 let, to znamená, že kočka, která se dožije dvaceti let, je vlastně 100 let stará.
 • Horoskop na týden pro kočky a kocoury

  Pondělí, 22. únor, 2010
  Horoskop na týden pro kočky a kocoury - ryby
  Máte-li doma kočičku ve znamení Ryb, musíte se postarat o nějaké rozptýlení. Buďto nalaďte televizi na program, který je věnován zvířatům, nebo jim pořiďte potkana v kleci. Za pár dní s ním bude dokonce i kamarád. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 22. do 28. února 2010).
 • Výroční zpráva občanského sdružení Kočičí naděje za rok 2009
  Rok 2009 jsme začínaly se sedmi depozity (Hradec Králové, Sezemice, 2 x Pardubice, Kutná Hora, Praha 4 a Vrbičany). V průběhu roku se k nám připojilo dalších 24 depozitů po celé České republice (například v Rokytnici nad Jizerou, Liberci, Mochově nebo v Hradci Královém).
 • Horoskop na týden pro kočky a kocoury

  Pondělí, 15. únor, 2010
  Horoskop na týden pro kočky a kocoury
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Raka, docela se zapotíte. Budou chtít ven a seznamovat se. Dají to najevo častým vřeštěním a dokonce i kastrovaní jedinci nebudou tak úplně v klidu. Blíží se ale jaro, tak to zkuste tak brát. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 15. do 21. února 2010)
 • Kočičí muzika

  Čtvrtek, 11. únor, 2010
  Kočičí muzika
  Definice tohoto slovního spojení je dost diskutabilní. Asi žádná encyklopedie vám nedá odpověď na otázku, co vlastně výraz "kočičí muzika" znamená a co si pod tímto pojmem představit. My se o to ale přesto pokusíme.
 • Srdcem pro kočky – nové občanské sdružení
  Tento rok vzniklo nové občanské sdružení O. S. Srdcem pro kočky, které vede Kristýna Kacálková. Počet přijatých kočiček do tohoto "útulku" ve Vrbičanech na Kladensku se pohybuje okolo 100 kočiček ročně, z čehož zhruba 80 kočiček je umístěno a 40 až 50 koček organizaci zůstává. Velkou část kočičího obyvatelstva bohužel tvoří také kočky handicapované a kočičky po nemocech, které se léčí jen velmi špatně nebo jsou následky nemoci trvalé. Toto občanské sdružení v současnosti plánuje výstavbu venkovní karantény pro kočky.
 • Horoskop na týden pro kočky a kocoury
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Štíra, pozor na to co říkáte a jak se chováte. Jejich nálada se bude odvíjet od té vaší. Pokud ale budete smutní, rádi vás rozveselí, jen je za odměnu hodně pochvalte a važte si toho. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 8. do 14. února 2010).
 • Viditelně zdravější kočka nebo Vám vrátíme peníze zpět!
  Purina ONE® je vynikající krmivo z vysoce kvalitních surovin, které výrazně ovlivňuje a podporuje zdraví a pohodu koček, kombinuje výjimečnou chuť i optimální zažívání. Díky široké škále variant vyhovuje Purina ONE® specifickým dietním potřebám každé kočky. Nyní je krmivo Purina ONE® obohaceno o složku Actilea, jejíž trojí efekt přírodní cestou posiluje imunitní systém Vaší kočky.
 • Horoskop na týden pro kočky a kocoury
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Lva, trochu si odpočine nejen ona, ale i vy. Využijte těchto dní k mazlení a prohlídkám celého těla, abyste se ujistili, že je vše v pořádku. Nechají si to, světe div se, líbit. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 1. do 7. února 2010).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama