<iframe width="650" height="34" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" bordercolor="#000000" name="TextBanner.czAdvertisement" src="http://textbanner.cz/reklama.php?id_s=2589&banner_rozmer=650x34"> </iframe>

Zase o Kočkách

25. února 2010 v 20:47 | Jááá:-D
Home > Články
 • Vyučovací předmět "Lovení"

  Pátek, 22. leden, 2010
  Vyučovací předmět „Lovení“
  Kočka domácí je od přírody lovcem. I ostatní kočkovité šelmy jsou lovci. Lvi, tygři, gepardi či levharti, kteří žijí ve volné přírodě, potřebují být vynikajícími lovci, aby uživili nejen sebe, ale i svá mláďata, která v brzkém věku nejsou schopna sama lovit. Lovení je instinktivní pud, který se zdokonaluje cvikem.
 • Jedinečné kočky: Příběh Scarlett - nejobětavější kočičí matky
  Tento neuvěřitelný příběh o statečné kočce se odehrál již před 13 lety a byl natolik dojemný, že mu věnovala pozornost snad veškerá světová media. Možná i Vy si ten dávný příběh matně pamatujete. Nestává se často, aby se kočka dostala do hlavních zpráv po celém světě, a tak si toto strastiplné dobrodružství kočky Scarlett připomeneme. Některé kočky jsou totiž opravdu jedinečné a stojí za to o nich vyprávět.
 • Horoskop na týden pro kočky a kocoury
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Kozoroha, nesnažte se cokoliv měnit. Není na to vhodná doba. Nyní si budou více jistí známými členy domácnosti a také jejich místem. Jinak by mohli propadnout splínu. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 18. do 24. ledna 2010).
 • Čištění zubů u kočky

  Čtvrtek, 14. leden, 2010
  Čištění zubů u kočky
  Přejete si udržet Vaši kočičku vitální a zdravou? Nezapomínejte na jejich zoubky. Jak u lidí, tak i u našich čtyřnohých kočičích miláčků, mohou existovat různá onemocnění zubů a dásní. Kdo, nebo co za to může?
 • Přání pro andílky

  Úterý, 12. leden, 2010
  Pohádka o kočkách
  Janička se moc těšila na Vánoce. Maminka zase pekla cukroví a tatínek zdobil celý dům. Vánoce byly vždycky skvělé. Každý rok přichystala maminka spoustu dobrot a tatínek se postaral o pravou vánoční atmosféru. Všude byly nějaké ozdoby a stromeček, ten byl vždy tak obrovský. Janička pod něm každý rok našla velkou spoustu dárků.
 • Horoskop na týden pro kočky a kocoury

  Pondělí, 11. leden, 2010
  Horoskop na týden pro kočky a kocoury
  Pokud máte doma kočičku ve znamení Ryb, docela se zasmějete. Ale nejen to, chvílemi se vám do pochvaly moc chtít nebude, na druhou stranu, můžete tohoto období využít k pořízení nových záběrů, které se vám budou hodit v našich soutěžích. Více se dozvíte v horoskopu pro kočky na tento týden (od 11. do 17. ledna 2010).
 • Kočka močí mimo určené místo

  Úterý, 5. leden, 2010
  Kočka močí mimo určené místo
  Močení mimo klozet může mít mnoho příčin. Kočku mohla zaskočit změna v jejím bezprostředním okolí, odloučení od majitele, příchod nového zvířecího člena, změna steliva, zdravotní problém, špatná hygiena.
 • Horoskop na týden pro kočky a kocoury
  První horoskop pro kočky a kocoury roku 2010 je připraven. Co vaše kočičí mazlíčky čeká v týdnu od 4. do 10. ledna nového roku se dozvíte zde!
 • Jak s kočkou přežít Silvestr

  Pondělí, 28. prosinec, 2009
  Jak s kočkou přežít Silvestr
  Zakončení starého roku a vstup do roku nového je spojen s bouřlivými oslavami, které se konají snad po celé republice - ve městech i na vsích. Přesně o půlnoci začíná pro všechna zvířata neskutečné utrpení, a to silvestrovské ohňostroje. Proto je nutné dobře zabezpečit naše příbytky. Kočkám hluk jednoznačně škodí. Nemají rády ani hlučné rodinné sešlosti, které o vánočních svátcích pořádáme.
 • NOVOROČNÍ horoskop pro kočky a kocoury
  Co můžete od své kočičky v novém roce očekávat, se dozvíte v našem novoročním horoskopu na rok 2010.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama