<iframe width="650" height="34" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" bordercolor="#000000" name="TextBanner.czAdvertisement" src="http://textbanner.cz/reklama.php?id_s=2589&banner_rozmer=650x34"> </iframe>

A další životopis Avril Lavigne.

8. března 2010 v 14:43 | Terinka a KIki

Životopis

  • Povolání: Zpěvačka, herečka, modelka, textařka, módní návrhářka
  • Věk: 25
  • Datum narození: 27.9.1984
  • Znamení: váhy
Tato kanadská herečka a zpěvačka se narodila 27. září 1984 v kanadském městečku Napanee, stát Ontario. Avril má dva sourozence, mladší sestru a staršího bratra. Zpívat začala již jako malá v kostelním sboru. Když jí bylo asi deset let, vyhrála v jedné rozhlasové stanici možnost zazpívat si se slavnou Shanií Twain. Když jí bylo třináct let, začala skládat vlastní písničky. Své nahrávky poslala do různých hudebních vydavatelství.
Všiml si jí šéf hudebního vydavatelství Arista Records. Chtěl s Avril udělat popovou hvězdu, což se jí ovšem nelíbilo. Když byla starší, odcestovala do Los Angeles, kde se spojila s Nettwerk Management. Jako zpěvačka se prosadila díky písním Complicated a Sk8er boi, které pochází z debutového alba, které nese název Let go. Tohle album se po několika týdnech stalo platinovým. Její druhé album Under my skin zaznamenalo také velký úspěch.

Kromě zpívání se chce Avril prosadit také u filmu. Namluvila vačici Heather v animovaném snímku ZA PLOTEM a zahrála si menší roli ve filmu OSOBNÍ SPRAVEDLNOST, ve kterém v hlavní roli exceluje Richard Gere. Čas od času nafotí také nějaké fotky do módních časopisů.

Avril Lavigne má spoustu přátel, se kterými ráda tráví svůj volný čas. Patří k nim také zpěvák Marilyn Manson. Pokud svůj volný čas tráví doma, tak ráda maluje. Jejím manželem je zpěvák skupiny Sum 41 Derryck Whibley. Manželský pár trávil své líbánky na ostrově Capri. Její nejnovější album nese název The Best Damn Thing. V červenci 2008 přijela Avril do České republiky v rámci turné Best Damn Tour. V roce 2005 měla koncert také na Slovensku. Její oblíbenou hudební skupinou jsou Green Day, které poslouchá už od svých deseti let.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama