<iframe width="650" height="34" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" bordercolor="#000000" name="TextBanner.czAdvertisement" src="http://textbanner.cz/reklama.php?id_s=2589&banner_rozmer=650x34"> </iframe>

Dopis od Tokio Hotel-od Toma.

8. března 2010 v 19:31 | Terinka a KIki

Dopis od TH-Poděkování za Echo 2007

img128/6937/echobrief2im0.gif
PŘEKLAD:
Psal to Tom

Čau lidi,
Jaký to den, jaká to noc-ještě stále nemůžeme tomu uvěřit, že se tohle opravdu stalo. Nepočítali jsme vůbec s tím , že tohle ECHO by jsme skutečne mohli dostat, o to větší bylo přirozene naše překvapení - je to fakt cool!
Můžeme stěží popsat, co to pro nás znamená. Nejen proto, že je to uznání za to co dělame, ale hlavně proto, že vy jste to umožnili - tahle cena přišla od vás, NEJLEPŠÍCH FANOUŠKŮ SVĚTA.
Víme, že není moc možností vám oplatit všechno, co pro nás děláte - Všude kde a kdy přijedeme, jste už tam a čekáte na nás.
Proto a taky za všechny vaše dopisy , které od vás dostáváme každý den, za vaši podporu a za to , že vy nás vždycky podržíte, chceme říct DĚKUJEME a naše ECHO věnovat vám.

Za pár dní to začne a my pojedem na tour. Těšíme se na to , že vás zase konečně uvidíme. Jsme zvědaví, jak se vám budou líbit naše překvapení, to bude náš čas !
Obrovské DANKE SCHÖN !!!
Váš Tom, Bill, Gustav a Georg.
Zdroj-www.thth.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama