<iframe width="650" height="34" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" bordercolor="#000000" name="TextBanner.czAdvertisement" src="http://textbanner.cz/reklama.php?id_s=2589&banner_rozmer=650x34"> </iframe>

Lady GAGA

8. března 2010 v 14:41 | Terinka a KIki

Lady GaGa jen v kožených minišortkách!

Lady GaGa (foto: Universal music)
Lady GaGa (foto: Universal music)

Zpěvačka Lady GaGa, jejíž singl Bad Romance aktuálně válcuje hitparády a tento týden se stává její pátou hitparádovou jedničkou v americké hitparádě Billboard, kývla na velmi lukrativní nabídku.
Nabídku přijala od společnosti Polaroid, díky níž se stává nejen novou tváří tohoto předního výrobce fotoaparátů, ale zároveň je jmenována kreativní ředitelkou nové speciální řady obrazových produktů této celosvětově uznávané firmy.

Lady GaGa bude mít za úkol oslovit nové potenciální klienty a tím i upevnit pozici firmy na trhu.

Spolupráce známé firmy se zpěvačkou Lady GaGa bude zpečetěna jejím vystoupením na 2010 Consumer Electronic Show v Las Vegas,
kde umělkyně proslavená ulítlými kostýmy naživo představí svoje největší hity.

Zpěvačka se až do 8. března nachází na americké části své "Monster Ball Tour", která se následně přesune na starý kontinent a zavítá mimo jiné i do sousedního Německa a Rakouska.

Kromě toho Lady GaGa ve dnech volna mezi svými koncerty natáčí nové album a též osobně dohlíží na tvorbu komiksu, který o ní v současné době v Americe vzniká. (mr)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Máš rád(a) Lady Gagu?

Jistě,je to super zpěvačka. 51.6% (33)
Slyšel(a) jsem jen o ní. 14.1% (9)
Kdo to je? 10.9% (7)
Ne,nemám ji rád(a). 23.4% (15)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama