<iframe width="650" height="34" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" bordercolor="#000000" name="TextBanner.czAdvertisement" src="http://textbanner.cz/reklama.php?id_s=2589&banner_rozmer=650x34"> </iframe>

Smrt

17. června 2010 v 21:13 | kiki a terinka=NK |  Blbůstky(namíchané věci)

Mrtvolně o smrti...


Smrt.

Co je vlastně smrt? Někteří tvrdí, že začátek - jiní tvrdí, že úplný konec. Záleží na víře, ve kterou dotyčný věří, taky možná na situaci. Pro někoho je smrt zoufal únik, jiného zas zaskočí v tu nejukrutnější dobu. Ať je to jakkoli, podle mě má každý někdy v životě strach z takového či jiného konce života. A pokud někdo říká, že ne, lže. Myslím, že ať jsem to já nebo kdokoli jiný, všichni máme v podvědomí ten pocit, že tohle všechno kolem jednou skončí.
Když se mluví o smrti, přepadne mě strašně úzkostilvej pocit. Jakýsi prázdno a mizérie najednou rozhýbe vody mých šílených pocitů do jiných směrů. Co když budu další? Ne, co když bude další někdo z mých blízkých? Mám strach, šílený strach ze smrti. Už teď mám nějakej takovej podvinej pocit, že jestli se někomu od nás z rodiny něco stane - což po nějaké době určitě příjde a já se toho děsím -, skončím někde hluboko v pokoji, uzavřená sama se sebou, s hudbou, slepým pohledem do zdi, možná i za klavírem, časem snad s kytarou v ruce... zlomí mě to, tak jak mě vždycky zlomila třeba i jen smrt našeho křečka. Jsem cíťa a vím to.
A je tu ještě další věc, co se smrti týče. Pořád se mluví o konci světa, ten znamená vlastně smrt všeho živého na naší planetě. Když bych v roce 2012 natáhla ráfky někde pod autem a sama, měla bych před smrtí asi lepší pocit, než když bych umírala v plamenech a křičela pláč a zoufalství všude kolem.
Taky mám jeden takový "smrtelný" zážitek. Měla jsem sen, kdy nám na dům padalo letadlo. Letělo proti oknu a já, neschopná slova, jsem se v bázlivý panice krčila v našem obýváku a třásla se, hroutila, nemohla křičet a přemýšlela, co jsem všechno nestihla, jen během posledních pár vteřin života... pak jsem se probudila. Byl to jen sen, ještě že, ale kdo ví, jestli tak někdy jednou neskončí?
Smrt čeká za každým rohem, na každého a stále. Tak dávejte pozor, ať nedostihne i vás.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Dark-WerroniCa Dark-WerroniCa | Web | 17. června 2010 v 21:46 | Reagovat

wow_ten konec světa jsem uplně zapomněla napsat.. Taky nad tím přemýšlím.. Je to vážně hrozná budoucnost. Nevím,ale pořád doufám,že to je blbost,že se to nestane.. Jenže pesimismus udělá svý... Že já si na to vždycky vzpomenu,když se např. bavíme a recyklaci... Pořád doufám,že kdybychom jsme se o naši vzácnou planetu líp starali,nic by se nestalo,což dost velká hloupost... Na jednu stranu mám z konce světa strach a něco mi řiká,že se to vážně stane,ale z tý druhý JEN doufám. Doufám,že se nic takovýho nestane a my si budeme dál spokojeně ŽÍT... Život je asi vážně složitější,než smrt...

2 Ada35Short Ada35Short | E-mail | Web | 5. ledna 2012 v 2:10 | Reagovat

That's known that cash can make us disembarrass. But how to act if one has no money? The only one way is to receive the <a href="http://goodfinance-blog.com/topics/mortgage-loans">mortgage loans</a> and just consolidation loan.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama