<iframe width="650" height="34" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" bordercolor="#000000" name="TextBanner.czAdvertisement" src="http://textbanner.cz/reklama.php?id_s=2589&banner_rozmer=650x34"> </iframe>

Omlouvám se všem za moji setřenku,že vám krade články.-Pohádka o tomto blogu

20. července 2010 v 11:30 | Kiki- ted vám napisu pohádku o tomto blogu. |  Blbůstky(namíchané věci)
POHÁDKA O TOMTO BLOGU..
Takže,byla jednou jedna holčička a založila si blog.Mněla ho několik měsíců,a potom odjela ke sestřence na prázdniny. Její sestřenka,no budeme jí říkat třeba Markétka,se od té naší holčičky,třeba Aničky,dozvěděla,že má blog.Takže Anička potřebovala,aby ji na její blog chodily lidé,aby měla více návštěv...
Proto Markétka si vyprosila adresu jejího blogu,a hned druhý den začala HROOOOOOOZNĚ MOC
prosit Aničku,aby jí dala heslo do jejího blogu..Anička své sestřence důvěřovala,dala jí heslo,a Markétka slibovala,že tam bude chodit každý den(na ten blog),a bude přidávávat příspěvky.
V tom ale Anička nevěděla že Markétka bude kopírovat články druhým.. Uběhlo pár měsíců,a Markétka stááále přidávala články,a jednou našla na internetu blog,kde se jí moc líbily nějaké články,řekla si,že je skopíruje,a nikdo to nepozná..
Anička se koukala na svůj blog,a měla radost jaké tam Markétka přidává hezké članky..Však tu se jednou Anička zarazila,protože na jejím blogu bylo několik článků,které viděla někde jinde..Řekla si že se jí to asi zdá..A v jeden den,si Anička projížděla na blogu to ´´Téma týdne,, a zrovna téma týdne bylo Facebook,Anička jsi všechny články přečetla(ty k téma týdne na jiných blogách)..
A zrovna narazila na blog který se jí moc líbil..Prohlédla si autorovi články na jeho/jejím blogu.Byly moc hezké.Vtom se podívala na jeho/její článek,a ted se opravdu zarazila protože úplně stejný článek viděla na jejím blogu!!!!!A to ještě byl na jejím blogu pod jejím jménem!!!!Ona tam ten článek ale nekopírovala!!TO MARKÉTKA KOPÍROVALA!!!!!!!!!

Hned se pod tím článkem(už na jejím blogu) začaly objevovat komentáře jako jsou: tohle jsem už někde viděla.!!, hele není tajto članek z blogu, a dálší...blablabla ......Anička zrudla jako stěna!!!!!!Měla pořádný vztek na Markétu!!!!!!Anička plakala a říkala si: fnuk..proc jsem jí dávala to heslo,fnuk..ted mi administrátori nahlasí že muj blog porusuje podmínky uzivani..fnuk..

Když hned po 2 dnech přijela Anička zase za Markétkou,Anička před ní pořád bečela,a vyčítala jí,že bude její blog nahlášen a tak..A co se nestalo!!!!Anička šla ukázat Markétce všechny ty zkopírované články!!Markétka se hned začala vymlouvat a tak že to ona neudělala,ale lhala.
Anička na ní byla tutově naštvaná,a Markétka se nechtěla přiznat.Ale protože Anička byla u Markétky 2 týdny,tak hned třetí den se Markétka přiznala,že to dělá ona!!Anička na ní byla stále naštvaná,ale zase na druhou stranu byla ráda,že se přiznala,ale stále jí to vyčítala.

V pondělí se Anička s Markétkou podívaly na blog..A co tam neviděly,nahoře na jejím blogu žlutá čára s vykřičníkem!!!A tam napsáno: Tento blog pravděpodobně porušuje podmínky užívání!Anička hned věděla co to znamená!Někdo její blog nahlásil,že kopíruje články,protože to neudělala Anička,a Markéta také věděla co to znamená,ale nevěděla že k tomu dojde!

Anička nevěděla co s tím má dělat,a proto upravuje zkopírované články.Jenom díky MARKÉTĚ!!!!!
A doted má na ní pořádný vztek,protože si s tím blogem dala děsnou práci!Bodějd,Markéta by kopírovala články dál,ale zato Aničku to napadlo,hned změnila heslo k jejímu blogu.Asi jí to prý nikdy neodpustí..

A jak to všechno vím?Jednoduše.Markéta je sestřenka Terinky,a Kiki tam jezdila za Markétkou pořád s Terinkou,protože Kiki má Markétku za kamarádku,tam jsme tam jezdily,že jsme myslely že se tam budeme bavit..Zato z toho je Kiki a Terinka pořád na Markétku naštvané.Takže z legrace je noční můra pro Terinku a Kiki.

Takže nikomu nedávejte své heslo k blogu..

Informace pro ty co vědí že jim Markéta něco zkopírovala: Omlouváme se za ní heslo jí už nikdy nedáme.A tak prosím zrušte to nahlášení že náš blog porušuje podmínky užívání.Mooc plosíme.
Smazaly bychom klidně ty ukopírované články od Markéty,ale když je toho tolik..Tak když slíbíme,že nikdy se nic kopírovat už tady nebude,zrušíte to?Mooc plosíme..Změnily jsme si heslo k blogu a tak dál..Ted ví heslo jenom Terinka a Kiki...Ty ale už nikomu to heslo nedají,a kdyby se jim na nějakém blogu něco líbilo,a svádělo je to zkopírovat!!Tak nikdy!!nikdy nebudou kopírovat!!Díky za pochopení..Opravdu nás tohle trápí..Jo,a v tom článku se píše o Aničce a Markétce,Anička-Terinka,Markétka-sestřenka.Kiki tam není protože ten blog v té příhodě zastupuje hlavně Terinka,ale jako Kiki tam taky něco řikala ale jenom něco málo tak sme tam napsaly jenom u sestřěnku a Terinku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se ti EMO?

Ano,emo je super! 48.7% (38)
Tak trošku. 10.3% (8)
Ne.! 12.8% (10)
Ne,nikdy emo je hnusný.! 20.5% (16)
Tak půl na půl.:-D 7.7% (6)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama