<iframe width="650" height="34" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" bordercolor="#000000" name="TextBanner.czAdvertisement" src="http://textbanner.cz/reklama.php?id_s=2589&banner_rozmer=650x34"> </iframe>

Proti šikaně Justina Biebera!

19. srpna 2010 v 11:15 | terinka-chudák muj love justin bieber

Justin Bieber: Hnusná šikana na internetu

Justinovi hustě nadává tisíce cizích lidí. Justin(16) poznává temné stránky kariéry. Zamysleme se, proč mu závidět. Já osobně mu to přeju. Pomoct mu můžou asi už jen fanoušci.
Sice nejsem Justinův velký fanda ale nic proti němu nemám. Když se mi nelíbí nějaká zpěvačka nebo zpěvák taky se do něj nenavážím.
Na facebooku například kolují řeči typu: "Znám holky, který mají hlubší hlas než on!" nebo "Nebyl by tak otravnej, kdyby se konečně vyhrabal z puberty."
Otravnej? Koho otravuje? Jestli je tak ať ho prostě neposlouchají !!
Sakra, to jsou fakt docela drsné hlášky! A někteří se neštítí zajít ještě dál a otevřeně ho osočují: "Justin je teplouš!" Jiní zakládají dokonce skupiny s názvem "Justin musí zemřít!" Fakt trochu moc. Taky se objevují jeho fotky upravené ve Photoshopu, na kterých je vyobrazený jako holka.
"Když něco takového vidím, moc mě to mrzí. Nechápu, proč mají někteří lidé potřebu bavit se na úkor ostatních. Jsou hrubí a sprostí. Nepřejí mi úspěch? Závidí?" Justin nechápe, proč se na něj sesypali jako vosy. Rozhodně se ale nenechá "haters" zastrašit: "Snažím se nebrat si takový věci moc osobně a co nejmíň se koukám na internet. Moje mamka Pattie mi taky pořád říká, že si to nemám tak brát."

Není to ale vůbec lehké. Justinovi je to jasné: "Budou to zbabělci, protože všichni zůstávají v anonymitě. Škoda, rád bych jim osobně pěkně od plic řekl, co si o nich myslím." Je možné, že o to se postará armáda věrných fanoušků, které Justin naštěstí má…

Na facebooku se objevují statusy s tímto:  97% teenagerů by brečelo kdyby viděli Justina Biebera, že stojí na mrakodrapu a chce skočit! Jestli patříš k těm 3%, kteří by si vzali popcorn a řvali "salto" tak si tohle dej do statusu :D :D
A všichni aby byli "IN" klikají ,,TO SE MI LÍBÍ,,
Ale mě se to nelíbí!! KOMU SE TO JEŠTĚ NELÍBÍ Ať se přidá!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 davidekzplzne davidekzplzne | Web | 5. dubna 2011 v 1:34 | Reagovat

:D :D :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama