<iframe width="650" height="34" marginwidth="0" marginheight="0" frameborder="0" hspace="0" vspace="0" scrolling="no" bordercolor="#000000" name="TextBanner.czAdvertisement" src="http://textbanner.cz/reklama.php?id_s=2589&banner_rozmer=650x34"> </iframe>

Stop Šikaně Justina Biebera!

19. srpna 2010 v 11:12 | terinka-chudák muj love justin bieber
Článek o jeho šikaně po internetu mě prostě k tomuhle donutil. nápad mi dala
K_iiky*  takže jí za to děkuju.

Mimochodem: Ten článek naleznete tady
Click

Dělejte za něj něco! Podepiště se a dejte si do menu na blog ikonku (pokuď máš blog) která je o pár řádku dál. Nedámě Justina! Česko bojuje za něj! Milujeme Justina! Tak mu to dáme najevo a postavíme se za něj! STOP šikaně po internetu!!!

Rychle! Na co čekáte? Podepiště se! Honem, honem!!!!Nemusíš tam nic vypisovat. Napiš svoje jméno a můžeš k tomu něco i dodat. Kdo napíše něco jiného, co nesouhlasí s tématem článku, bude jeho komentář vymazán! Piště sem jen jména!

Ten, kdo si přečetl ten článek, (který byl i v Bravo) tak k tomu nepotřebuje komentář. I já k tomu nepotřebuju co říct. Je to od lidí hnusný! Dáme jim co proto! ČESKO SE POSTAVÍ ZA JUSTINA!!!

Klidně to i posílejte ostatním! Prostě seženeme co nejvíc lidí! Možná si říkáte, co tím vyřešíme, ale třeba jo? A co dáme za pokus? Nic! A tak dělejte! Zapisujte se! Třeba tím nic nevyřešíme, ale Česko si neudělá ostudu a akorát dostane svou ztracenou čest a určitě i obdiv! Ale nezapomeňte! Neděláme to pro Česko, ale pro Justina!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama